תיקון גגות

תיקון גגות הוא עניין לא פשוט שחייב להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית, על מנת לסיים איתו כמה שיותר מהר. מומלץ לבחור לעבודה צוות מקצועי, כגון חברת אדל איטום גגות, שמתמחה בין היתר גם בתיקון של גגות. בדרך כלל מדובר בתיקון של זיפות לא מוצלח, או יריעות ביטומניות שהונחו בצורה חובבנית ותיקוני רעפים על גגות של בתים פרטיים. כל גג זקוק לסוג שונה של תיקון, בהתאם למצב הגג ולמצב הדברים בשטח. מומלץ לבצע תיקון גגות בטרם החלה עונת הגשמים, אך אנשים רבים נוהגים להיזכר בכך מאוחר מידי, אחרי שהגשם הראשון כבר הגיע והם גילו נזילה מתקרת ביתם. ניתן כמובן לזהות כשלים באיטום הגג באמצעות בדיקה של בעל מקצוע איכותי, שיגיע לבדוק את מצב הגג בסוף הקיץ לפני הגשמים.

כל מה שחשוב לדעת לגבי תיקון גגות

חברת אדל איטום גגות מתמחה באיטום כמו גם תיקון גגות ותיקון כשלי איטום, החברה יכולה להגיע לביתכם לזהות את מקור הבעיה ולתקן את הכשל לפני שייווצר נזק של רטיבות ועובש על גבי התקרה. במידה ומדובר בנזילה או רטיבות שהתגלו לאחר הגשם הראשון, חשוב לחכות לייבוש מלא של האזור על מנת לתקן את הבעיה. בעונת הסתיו הדבר אפשרי בשל המרווחים הגדולים יחסית בין הגשמים, אבל אם מדובר בחורף בו הגשמים תכופים העבודה הופכת להרבה יותר מסובכת וקשה לביצוע. אם מדובר בגג שזופת בעבר, יש צורך לזפת אותו שוב במטרה למנוע כשלי איטום. זיפות יש לבצע אחת ל 3 – 5 שנים או לפני כן במידה ומתגלות נזילות.

חשוב להקפיד על שימוש בזפת תקנית ועל זיפות כפול במטרה לוודא אטימה מלאה. כאשר הזפת מתייבשת יש צורך להלבין את הגג במטרה לשמור על שכבת האיטום מפני קרני השמש שעלולות לגרום לסדקים ולפגיעה באיטום. אם הגג שלכם נאטם באמצעות יריעות ביטומניות, כנראה שנהניתם משקט נפשי למשך כעשור שלם. אך לפעמים יש בעיות נקודתיות כגון הנחה לא מושלמת של היריעה עלולה לפגום באיטום בנקודה הספציפית הזאת. במקרה כזה תיקון פשוט של מספר שעות אמור להספיק, ולהבטיח לכם גג יבש לעוד מספר שנים. כאשר מדובר בגגות רעפים, תיקון זה חייב להיעשות לפני עונת הגשמים היות ורעף שאינו מונח היטב עלול לעוף עם הרוח ולהוות סכנת חיים של ממש. לכן תיקון גגות חייב להיעשות מבעוד מועד, במטרה למנוע סכנות ואי נוחות כללית לדיירים ולעוברי האורח.

חברת אדל איטום גגות הינה חברה מקצועית ואחראית שעוסקת בתחום האיטום כמו גם תיקון גגות מזה שנים רבות. מדובר בבעלי מקצוע איכותיים בעלי וותק וניסיון בתחום שישמחו לסייע ולעזור לכם בכל בעיה. לא חשוב סוג הגג שלכם או צורת האיטום שלו, החברה תדע להתמודד עם כל קושי ועם כל בעיה.