יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות הן אחת הדרכים הפופולאריות ביותר לאיטום גגות. חברת אדל איטום גגות מתמחה באיטום גגות באמצעות חומרי אטימה שונים, בינהם יריעות ביטומניות. יריעות אלו הינן יריעות חזקות ויציבות שמאפשרות איטום יעיל ועמיד של הגג לאורך זמן. היריעות מתאימות רק למשטחים ישרים, לכן אם הגג שלכם אינו ישר אלא בנוי בשיפוע, תאלצו להסתפק בחומר איטום אחר. היריעות הוכחו כיעילות במיוחד כנגד חדירת רטיבות ומי גשמים לתקרת הבית, הן עשויות מחומר חזק ועמיד במיוחד שכמעט ואינו נקרע, ולכן נחשבות ליעילות לאורך זמן ללא צורך בתיקונים ובאיטום מחדש. היריעות מסוגלות להימתח, ולכן מתאימות לאיטום של שטחים גדולים. ההתקנה שלהם פשוטה, ואינה דורשת עבודה מסורבלת או שימוש בחומרים מלכלכים. היריעות מסוגלות לעמוד באקלים קיצוני במיוחד, הן עמידות בפני טמפרטורות קרות וחמות ומתאימות לכל אקלים.


מספר נקודות חשובות לגבי יריעות ביטומניות

חברת אדל איטום גגות אוהבת להשתמש ביריעות ביטומניות לצורך איטום גגות, בשל העמידות הגבוהה שלהן ויכולת האיטום המופלאה. בנוסף נורא פשוט להתקין את היריעות על הגג, ללא צורך בהתעסקות בחומרים כימיים שמדיפים ריח רע ומלכלכים את כל האזור. לאחר סיום ההתקנה האזור נשאר נקי ואין צורך לבזבז זמן או כסף על ניקיון. היריעות יכולות להגיע בכל גודל, לפי השטח של הגג. כך שאין בזבוז מיותר וכל העבודה נעשית בצורה חלקה וקלילה. היריעות עצמן עשויות מפולימרים, שזהו חומר אטום שמתאים לאיטום של גגות, רצפות וקירות. אך חשוב להדגיש כי הנחה לא נכונה של היריעות עלולה לפגום באיכות האיטום, לכן חשוב להשתמש באנשי מקצוע שיבצעו עבורכם את העבודה וישאירו אתכם עם גג יבש ואחריות. במידה ותהיה בעיה, תמיד תדעו למי לפנות על מנת שיבואו ויטפלו בה מתוקף האחריות. לכן כאשר אתם בוחרים בחברה לעבוד עמה, תמיד תבדקו שמדובר בחברה מקצועית ואיכותית שמספקת אחריות מלאה לאיטום שהיא מבצעת. חשוב גם להדגיש כי המחיר של יריעות ביטומניות גבוה יחסית לחומרי איטום אחרים שמצויים כיום בשוק. אך לעומת חומרים מסורתיים יותר, כגון זפת למשל, היריעות נחשבות לעמידות ביותר ואינן דורשות תחזוקה שוטפת או תיקונים אחת לכמה שנים. בנוסף, התקנת היריעות אינה מלווה בריח חריף שמפריע לשכנים ולא דורש ניקיונות אקטיביים של לכלוך ושאריות זפת מכל שטח העבודה.
לסיכום, חברת אדל איטום גגות תשמח לסייע ולאטום לכם את הגג בצורה היעילה והאיכותית ביותר. החברה משתמשת ביריעות ביטומניות איכותיות בעלות תו תקן שמבטיח את עמידות החומר ואת יכולת האיטום הגבוהה שלהן. החברה תדאג להניח את היריעות כראוי, במטרה ליצור איטום איכותי לאורך זמן, ללא נזילות וכתמי עובש ורטיבות עם הופעת עונת הגשמים. במקרה של תקלה או בעיה, תמיד תוכלו לפנות לחברה מתוקף האחריות שהיא מספקת לעבודות האיטום שלה. מדובר בצוות מקצועי ומנוסה שעוסק בתחום מזה שנים.