בידוד

בידוד תרמי הוא אחד הדברים הראשונים שכדאי לבדוק כאשר אתם קונים דירה חדשה. אנשים רבים כל כך מתלהבים מסגנון הבניה של הבית, הגינה שמשקיפה מהחלון בסלון, פרקט העץ בחדר השינה, אך דירה שאינה מבודדת כראוי היא תקלה חמורה שיש לפתור אותה כמה שיותר מהר. חברת אדל איטום גגות מתמחה באיטום ובידוד תרמי של בניינים ובתי מגורים. היתרונות של בית מבודד הם עצומים, החל מהשקט שאתם שומעים כשאתם קמים בבוקר והמולת הרחוב אינה חודרת לביתכם. בנוסף, בית מבודד היטב שומר על טמפרטורה קבועה בין קירותיו ובכך מבטיח לכם תחושה קרירה ונעימה בקיץ ותחושת חום מלטפת בחורף. מעבר לכך, החיסכון הכספי שתרוויחו מחשבונות חשמל נמוכים יותר, ישתלמו לכם מאוד בטווח הרחוק. בידוד איכותי יאפשר לכם לשמור על החימום או הקירור של הבית בפנים, מבלי שהם יברחו החוצה דרך הקירות.

טיפים ועצות בנושא בידוד לפי חברת אדל איטום גגות

כאמור, בית שמבודד היטב הוא בית שכיף לגור בו, ולכן כדאי להשקיע בכך ולראות את ההשקעה לטווח הארוך. בקיץ החם של יולי – אוגוסט כשכולם מתבשלים בחום הכבד ששורר בחוץ, אתם תוכלו ליהנות מאווירה קרירה ונעימה בזכות בידוד הבית שמאפשר למזגן לעבוד פחות קשה במטרה לקרר את החלל. בחורף, במיוחד בבתים שבהם חיים ילדים קטנים, חשוב לחמם את הבית לטמפרטורה נעימה שאינה מצריכה ללבוש מעיל בתוך הבית. בידוד איכותי ויעיל יכול לספק לכם זאת, ובכך לחסוך לכם גם בחימום בלתי פוסק ובחשבון חשמל שרק הולך וטופח. יתרון נוסף של השקעה בבית מבודד הוא מניעת הנזקים השונים שמתרחשים כתוצאה מרטיבות וכתמי עובש באזורים המועדים לכך. לדוגמא חדר האמבטיה הוא דוגמא אופיינית לחדר בעייתי שאחוזי הלחות בו תמיד גבוהים. אך אם משקיעים בבידוד הקירות ניתן למנוע את ספיגת המים ובכך למנוע את הופעת כתמי הרטיבות והעובש על הקירות. יש לקחת בחשבון כי חללים שונים זקוקים לצורות שונות של בידוד ולכן יש לקחת בחשבון את מאפייני הבית, מאפייני החדר ומאפייני החלל הכללי של המבנה במטרה להחליט על צורת הבידוד היעילה ביותר. חברה מקצועית ואיכותית שמתמחה בתחום הבידוד התרמי תוכל לייעץ לכם על צורת הבידוד שהכי תתאים לתנאים ששוררים אצלכם בבית. תקפידו לבחור חברה מנוסה ומוכרת בתחום, על מנת להימנע מטעויות מיותרות שיעלו לכם בלא מעט כסף וכאב ראש. תמיד תבחרו בחברה בעלת המלצות וחוות דעת חיוביות, כדי להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון.
חברת אדל איטום גגות מתמחה בבידוד בתים ותשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום. החברה מונה צוות מקצוענים בעלי וותק וניסיון שידעו לבצע את העבודה בצורה יעילה ומהירה, ללא הפרעות וללא טעויות מיותרות. החברה משתמשת בחומרי בידוד איכותיים ביותר, כגון צמר סלעים שמאפשר לבודד את ביתכם גם תרמית וגם אקוסטית מהסביבה החיצונית.