איטום בהתזה

איטום בהתזה נחשבת לאחת משיטות האיטום המוצלחות והיעילות ביותר לשימוש. חברת אדל איטום גגות מתמחה בשיטות איטום שונות, בהתאם למצב הגג, השיפוע שלו, התנאים בשטח וסוג האיטום הקודם. החברה מתמחה בין היתר גם באיטום בהתזה, בשל היתרונות הרבים שלו ונוחות העבודה שהוא מספק. איטום בהתזה מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת שמתיזה חומר איטום ייחודי, ובכך מבטיחה לכם גג אטום ללא סכנה של חדירת מים או כתמי עובש ורטיבות על הקיר. ניתן לבצע איטום זה בשתי דרכים עיקריות, אופציה אחת היא איטום באמצעות משאבה ייחודית, לאחר מכן יש לעבור עם רולר או מברשת ולמרוח היטב את החומר על המשטח. האופציה השנייה היא שימוש במכונה יעודית בעלת שני פתחים, מפתח אחד יוצאת אמולסיה בטומנית ואילו מהפתח השני יוצא בו בזמן מלח ייחודי. שני החומרים נפלטים בו זמנית ומתגבשים על הגג לחומר אחיד שמבטיח איטום מושלם של כל המשטח.
מה הם היתרונות של איטום בהתזה?

חברת אדל איטום גגות משתמשת בשיטת איטום זו, בשל היתרונות הרבים שהיא מביאה עמה. פעמים רבות החברה נתקלת במצבים בהם הגג נמצא בשיפוע אנכי או שתנאי השטח שעל הגג לא מאפשרים איטום באמצעות יריעות ביטומניות. במקרים כאלו איטום בהתזה נחשב לשיטת האיטום המתאימה ביותר, היות והוא מאפשר איטום של גגות שלא ניתן היה לאטום בשום שיטה אחרת. כאשר מדובר בגגות שמלאים עד אפס מקום בדודי שמש שמונחים בצפיפות זה לצד זה, או שהגג מלא במכשולים אחרים שמפריעים להנחה של היריעות הביטומניות, אין מוצא אחר מלבד איטום בהתזה. שיטת איטום זו מאפשרת איטום יעיל ועמיד לאורך זמן, בתנאי שטח קשים שלא ניתן להיה לאטום בשום צורה אחרת. יתרון נוסף בשימוש בשיטת איטום זו, הוא המהירות הגבוהה והיעילות העצומה של האיטום. לעומת שיטות איטום אחרות שדורשות מאמץ פיזי ניכר וגוזלות זמן עבודה ממושך, איטום שתבצע באמצעות התזה נעשה בצורה מהירה וקלה ודורש זמן המתנה של שעות בודדות עד לייבוש המלא של המשטח. אפקטיביות האיטום היא מידית, ולכן אין צורך להעביר שעות במריחת שכבות כפולות של חומרי אטימה והמתנה של מספר יממות בין שכבה לשכבה כדי להגיע לייבוש מלא. איטום באמצעות התזה הוא קל ופשוט לביצוע, אינו דורש הכנות מיוחדות ולא מצריך ניקיונות והתעסקות מיוחדת בסיום העבודות. יתרון נוסף של איטום בהתזה הוא היכולת לאטום גם מקלטים ומרתפים שאינם ניתנים לאיטום חיצוני, השיטה מבטיחה איטום פנימי יעיל ופשוט במינימום עבודה ובמקסימום תועלת.
חברת אדל איטום גגות תשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי סוגי האיטום השונים שיכולים להתאים למבנה שלכם. החברה מונה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שישמחו להיעזר בניסיון הרב שלהם ובידע שהם צברו לאורך השנים, על מנת לבחון את תנאי השטח שלכם ולספק לכם פתרון איטום מוצלח ומתאים.